Hakkımızdaİletişim Medya, medyadaki deneyim ve birikimi ile, kurulduğu 2007 yılından itibaren, medya planlama, satın alma, prodüksiyon, web, pr ve tasarımda, müşterilerinin reklam ve iletişim ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler getirmek için çalışan tam hizmet ajansı oldu. En çok da “sonuç odaklı” fikirler üretmeyi ve satış hedeflerini yakalamayı ilke edindi.. Başarının ve marka olmanın, her zaman güvene dayalı işbirliği ile gerçekleştiğini gördü.


YaklaşımımızSektöründe ileri gelen markaların yanı sıra, marka olmak ve rakiplerinden farklılaşmak isteyen, iş dünyamızın temel taşı KOBİ’lerimize de hizmet vererek, her sektörde yeni markaların gelişmesine ve büyümesine katkı sağladı.
Markanızı tanıtırken ne söylediğinizden çok, nasıl söylediğiniz önemlidir. Markanızın tüketici ve kamuoyundaki algısı, bugüne kadar ki ortaya koyduğunuz iletişimin bir sonucudur. Bu algıyı yönetmek ve markanızın pazardaki payını, daha büyük hedeflere doğru yöneltmek, yeni geliştirilecek strateji ve iletişimle mümkündür.

İletişim Medya “Marka” yaklaşımı;

  • İletişim Medya, stratejik düşünür. Marka için en doğru yaklaşımı bulmak için çalışır.
  • İletişim Medya, hızlıdır. Ancak mükemmeli elde etmek için uğraşır.
  • İletişim Medya, yeni fikirler üretir. Satışa dönmesi şartıyla...
  • İletişim Medya, “fotoğrafa” geniş açıdan bakar. Marka ve hedef kitlesini iyi analiz eder.


OrganizasyonMarka iletişiminin bütün olarak yönetilebilir olması, sadece reklamverenin sorumluluğu olarak görülmemelidir. Bir markanın kullanıcısıyla, çalışanıyla, tedarikçisiyle, bayisiyle,sosyal paydaşları ile, ya da hissedarlarıyla her türlü ilişkide doğru ve bütün olarak temsil edilmesi, ajansın temel görevlerindendir.
Bu amaçla müşterilerimizin yurt içi ve yurt dışı hedef kitlesi arasında, markanın doğru ve tutarlı temsilini hedefleyen etkinlik ve lansman organizasyonu düzenlemek, üçüncü partileri görevlendirmek, koordine etmek ve denetlemek ajansımızın sunduğu hizmetlerden biridir.


REKLAMA DAİR

Reklam filmleri satış içindir. Eğlencenin öne geçmesine izin vermeyin.

David Ogilvy